Ogłoszenia duszpasterskie – 19.11.2023

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

33 Niedziela Zwykła

Przypowieść o talentach, którą przypomniała nam dzisiejsza Ewangelia, odsłania przed nami hojność Boga. On sam obdarzył nas życiem i pragnie, abyśmy dobrze z niego korzystali. Prośmy zatem o dar odwagi i mądrości, abyśmy potrafili wykorzystywać wszystkie nasze talenty w służbie Bogu i bliźnim.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Piotrowi Nowak, Markowi Mrowca, Urszuli Szumal, Wojciechowi Nowak, Janowi Cekus, Barbarze Warmuz, Pawłowi Stefaniak, Annie Stokłosa.
Dziękuję również za wpłaty w ubiegłym tygodniu w kopertach i na tacę na inwestycje w naszej parafii. Złożono łącznie: 5004 zł, 20 $.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
* we wtorek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
* w
środę – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
* w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

W dni powszednie, pół godziny przed wieczorną Mszą św. odmawiamy różaniec z wypominkami za zmarłych.