Ogłoszenia duszpasterskie – 21.05.2023

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

7 Niedziela Wielkanocna

Czytania dzisiejszej uroczystości przenoszą nas na Górę Oliwną, gdzie Jezus udziela ostatnich nauk swym uczniom i wstępuje do chwały Ojca. Zmartwychwstały odchodzi, ale nie przestaje być obecny w swoim Kościele. Prośmy o dar serca otwartego, zdolnego rozpoznawać obecność Pana i świadczyć o Jego dobroci.

Zapraszam na nabożeństwa majowe. W dni powszednie czcimy Maryję śpiewem litanii po wieczornej Mszy św., a w  niedziele o godz. 16:30.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Krzysztofowi Kopeć, Halinie Kapałka, Zofii Gacek, Tadeuszowi Furczoń, Zofii Lasak, Józefie Lasak.

Dziękuję również za wpłaty w ubiegłym tygodniu w kopertach i na tacę na inwestycje w naszej parafii. Złożono łącznie: 4594,70 zł i 10 $.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
* w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.