Ogłoszenia duszpasterskie -02.02.2020

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

Święto ofiarowania Pańskiego

Symeon i Anna rozpoznali w małym Jezusie Zbawiciela. Czasem trudno zobaczyć Boga i Jego działanie w tym, co niepozorne i – mogłoby się wydawać – zwyczajne. Tymczasem On przychodzi do nas i jest w naszej codzienności. Pozwólmy Jezusowi aby był światłem naszego życia.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi we czwartek dla klasy 4, 5 i 6 od godz. 16:00, a w piątek dla klasy 7, 8, i starszych – również od godz. 16:00. Spowiedź także codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9:00.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszej świątyni i złożone ofiary, dalej troskę o czystość kościoła powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Iwonie Kobylarczyk, Piotrowi Bochnak, Bożenie Kobylarczyk, Piotrowi Pęksa, Katarzynie Leśnickiej, Jadwidze Koszarek.

Dziękuję również wszystkim, którzy w różnorakiej formie i posłudze przyczynili się do zeszłotygodniowego koncertu kolęd i spotkania opłatkowego. Dziękuję za wasze zaangażowanie, poniesiony trud i ofiarowane na stoły dary. Bóg zapłać!

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w środę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
* w czwartek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

Wyjazd na nocne czuwanie modlitewne do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, w poniedziałek (jutro) o godz. 19:00.