Ogłoszenia duszpasterskie – 12.01.2020

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

Wartość chrztu jako sakramentu zbawienia została zapowiedziana przez chrzest Jezusa w wodach Jordanu. Jezus bierze na swe barki ciężar win całej ludzkości, rozpoczyna swoją misję, stając na naszym miejscu, na miejscu grzeszników.

Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

Nasza parafia została zaproszona na nocne czuwanie modlitewne do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach na dzień 3 lutego. Zapisy na wyjazd w zakrystii i kancelarii.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszej świątyni i złożone ofiary, dalej troskę o czystość kościoła powierzamy w piątek od godz. 9:00: Małgorzacie Orzańskiej, Genowefie Szewczyk, Barbarze Machajda, Pawłowi Chlebek, Janinie Rychtarczyk, Magdalenie Bryja, Lesławowi Płotek.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
*
w piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata.