Ogłoszenia duszpasterskie – 05.01.2020

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Bóg posłał swego Syna z miłości do nas, tak samo jak z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów przez Jezusa Chrystusa, o czym przypomniał nam dziś św. Paweł. Kiedy patrzymy na Dzieciątko Jezus złożone w żłóbku, zobaczmy w Nim naszego Zbawiciela. Za chwilę, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, będziemy mogli cieszyć się z bliskiej obecności Jezusa i dziękować naszemu Ojcu w niebie za Jego miłość.

Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte przed południem w porządku niedzielnym a wieczorna Msza będzie po zakończonym koncercie noworocznym naszej Orkiestry, na który to koncert o godz. 16:00 w imieniu Orkiestry serdecznie zapraszam. Podczas Mszy św. będzie pobłogosławiona kreda i kadzidło. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje.

Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu wszystkie Msze św. za wyjątkiem Uroczystości Trzech Króli będą rano o godz. 7:00.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszej świątyni i złożone ofiary, dalej troskę o czystość kościoła powierzamy w piątek od godz. 9:00: Lesławowi Płotek, Marioli Mrowca, Zofii Gigoń, Stanisławowi Nowak, Markowi Grońskiemu, Halinie Domalik.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.