Ogłoszenia duszpasterskie – 22.09.2019

Dwudziesta piąta niedziela w ciągu roku

Dobiega końca nasze eucharystyczne spotkanie. Niebawem wrócimy do świata. Wrócimy do naszych zajęć, prac, obowiązków, wrócimy do planowania przyszłości, zarabiania i wydawania pieniędzy, ale pamiętajmy by tak żyć, aby nic i nikt nie przysłoniło nam tego co najważniejsze, by żadna doczesna „mamona” nie zasłoniła nam Boga.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszej świątyni i złożone ofiary, dalej troskę o czystość kościoła powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Stanisławowi Mroszczak, Zbigniewowi Witek, Barbarze Przewłockiej, Annie Budz, Krystynie Bryjak, Stanisławie Budz, Jolancie Bryja.

* w poniedziałek – wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana;
* w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo. kapłana;
* w sobotę – święto św. Wacława, męczennika.

Jeszcze tylko dziś można zapisać się na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Wyjazd będzie w sobotę o godz. 7:15.

Osoby, które zamawiały album Wydawnictwa „Ikona” pt. Kościoły Archidiecezji Krakowskiej, mogą go odebrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt albumu 80 zł.

Rodziców uczniów klasy III, którzy przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej zapraszam we czwartek na spotkanie do kościoła po Mszy św. czyli około godz. 18:40.