Ogłoszenia duszpasterskie – 17.09.2023

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

24 Niedziela Zwykła

„Panie ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie?” To pytanie, postawione niegdyś przez Piotra, nigdy nie straciło na aktualności.  Tym bardziej aktualna jest odpowiedź Jezusa: przebaczać trzeba zawsze i bez stawiania warunków. Prośmy, aby miłość Boga uzdrowiła nasze serca i uzdolniła nas do pójścia za Jego słowem.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Marzenie Zagata, Irenie Zaryckiej, Natalii Zarębczan, Marcinowi Leśnickiemu, Janinie Kopeć, Małgorzacie Kowalczyk, Annie Mrowca, Anecie Janasik, Józefie Bafia.

Dziękuję również za wpłaty w ubiegłym tygodniu w kopertach i na tacę na inwestycje w naszej parafii. Złożono łącznie: 4635,46 zł, 40$ i 1E.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski;
* w środę – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy;
* w czwartek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty;
* w sobotę – wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana.

Kandydatów na ministranta zapraszam na spotkanie do zakrystii we wtorek o godz. 17:00.
Uczniów z klasy 7 i 8, którzy chcą się przygotowywać do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszam na Msze św. i spotkanie w poniedziałek na godz. 18:00.