Ogłoszenia duszpasterskie – 13.11.2022

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

33 Niedziela Zwykła

„Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie” – zapewnia nas Jezus w Ewangelii. Prześladowania o których dziś słyszymy, nie powinny nas przerażać, podobnie jak perspektywa końca i związanego z nim sądu. Chciejmy stawać przed Bogiem w „Duchu i prawdzie”, z nadzieją na to, że czcząc Jego imię, możemy oczekiwać ocalenia i chwalebnej przyszłości.

Dziś obchodzimy Światowy  Dzień Ubogich. Ofiara do skarbony przeznaczona jest na organizację diecezjalnych wydarzeń Światowych Dni Ubogich.

W dni powszednie, pół godziny przed wieczorną Mszą św. będziemy odmawiać różaniec z wypominkami za zmarłych.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Stanisławowi Mroszczak, Grażynie Malinowskiej, Barbarze Przewłockiej, Annie Budz, Stanisławie Budz, Krzysztofowi Budz.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
* w piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.