Ogłoszenia duszpasterskie – 10.07.2022

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

15 Niedziela Zwykła

„Kto jest moim bliźnim?” – pytanie postawione Jezusowi przez uczonego w Prawie nie straciło nic ze swej aktualności. Spotkanie człowieka będącego w potrzebie to sprawdzian dla naszej wiary. Prośmy o przemianę naszych serc, by były hojne miłością wobec wszystkich, których spotykamy.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Krystynie Zagata, Elżbiecie Masłowskiej, Paulinie Bańka, Janowi Sołtys, Józefowi Zagata, Beacie Leśnickiej.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
* we wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
* w środę – wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
* w piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
* w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.