Ogłoszenia duszpasterskie – 03.07.2022

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

14 Niedziela Zwykła

Ewangelia dzisiejszej niedzieli ukazała nam Chrystusa, który obdarza swoich uczniów zaufaniem, powierzając im misję głoszenia królestwa Bożego. Prośmy o dar przyjęcia tego Bożego słowa z ufnością oraz o odwagę wprowadzania je w swoje życie.

Od tego tygodnia do końca września we wtorki o godz. 18:00 Msza św. połączona z nabożeństwem  do naszego patrona będzie odprawiana w kościółku Opieki św. Józefa.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Kazimierzowi Niemiec, Romanowi Adamczyk, Joannie Szewczyk, Halinie Gacek, Marii Gacek, Józefowi Wasielak.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie;
* w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
* w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.