Ogłoszenia duszpasterskie – 22.08.2021

Odpust parafialny

Przeżywamy dziś Uroczystość Odpustową ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – naszej patronki. Suma, której przewodniczył będzie ks. Tadeusz Targosz, będzie celebrowana o godz. 11:00.  Dziś nie ma Mszy św. o godz. 17:00.

Przypominam, że w następną niedzielę, 29 sierpnia na Mszy św. o godz. 10:30 złożymy uroczyste dziękczynienie za owoce ziemi – tzw. „dożynki”, które przygotowują rodziny z  rejonu: Gronków Górny.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy rodzicom młodzieży, która ma przyjąć sakrament bierzmowania.

* we wtorek – święto św. Bartłomieja, apostoła;
* w czwartek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej;
* w piątek – wspomnienie św. Moniki;
* w sobotę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

Zebranie z rodzicami młodzieży, która ma przystąpić do sakramentu bierzmowania będzie we wtorek 24 sierpnia o godz. 19:00.
Próba dla młodzieży we czwartek o godz. 19:00
Triduum przed przyjęciem sakramentu bierzmowania w sobotę, niedzielę i poniedziałek na wieczornej Mszy św.