Ogłoszenia duszpasterskie – 02.08.2021

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

18 Niedziela Zwykła

„Ja jestem chlebem życia” – mówi dziś do na Jezus. Tak jak powszedni chleb zaspakaja nasz codzienny głód, tak tylko Bóg jest w stanie wypełnić nasze pragnienia i dać nam życie, które nie kończy się tu, na ziemi. Z wiarą więc posilajmy się chlebem życia, przyjmując Chrystusa w Komunii Świętej do swego serca.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek od 17:00 w ramach godziny świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie okazja do spowiedzi.
W piątek spowiedź rano od godz. 6:30, a po południu od godz. 17:00. Nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9:00.
W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP rozpoczniemy o godz. 17:15 medytacją adoracyjną, a następnie rozważanie tajemnic bolesnych różańca poprowadzi  Róża Anny Pudzisz.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Genowefie Kopeć, Halinie Gacek, Julii Kościelniak, Ewie Kozioł, Janinie Kopeć, Bogdanowi Cudzich.
Dziękuję również za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na środki transportu dla misjonarzy. Złożono łącznie: 3038,30zł i 110$.

Pozdrawiamy wszystkich korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku, a solenizantów i jubilatów tego tygodnia zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów.

W TYM TYGODNIU:
* w środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana;
* w piątek – święto Przemienienia Pańskiego.