Ogłoszenia duszpasterskie – 18.07.2021

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

16 Niedziela Zwykła

Jezus litował się nad ludźmi, którzy byli jak owce niemające pasterza. On dzisiaj gromadzi nas w tej wspólnocie wiary, aby pouczyć o tym, że to On „jest naszym pokojem”. Otwierajmy więc nasze serca na działanie tego Bożego pokoju w nas.

Dziś rozpoczyna się 22 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Zachęcam do szczególnej modlitwy za wszystkich poruszających się po drogach, aby wszyscy docierali szczęśliwie do celu podróży. Za tydzień, po każdej Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Józefie Spirczak, Janowi Zagata, Marcie Pudzisz, Małgorzacie Kobylarczyk, Marii Rychtarczyk.
Dziękuję również za wpłaty w ubiegłym tygodniu w kopertach i na tacę na inwestycje w naszej parafii. Złożono łącznie: 4314,82zł i 375$.

Pozdrawiamy korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku, a solenizantów i jubilatów tego tygodnia zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów.

W TYM TYGODNIU:
* w czwartek – święto św. Marii Magdaleny;
* w piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
* w sobotę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy;