Ogłoszenia duszpasterskie – 18.04.2021

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

3 Niedziela Wielkanocna

Jak uczniowie idący do Emaus nie zawsze rozpoznajemy Jezusa na drogach naszego życia. A On ciągle i niestrudzenie, czasem poprzez bardzo prozaiczne sytuacje, wyjaśnia nam Pisma i podczas każdej Mszy św. łamie dla nas Chleb. Pamiętajmy też o tym, co powiedział papież Franciszek podczas środowej audiencji: „Bez wiary wszystko się wali, a bez modlitwy wiara gaśnie”.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Helenie Furczoń, Elżbiecie Kowalczyk, Marii Pudzisz, Zofii Kowlaczyk, Marii Kowalczyk, Krystynie Kopeć.
Dziękuję również za wpłaty w ubiegłym tygodniu w kopertach i na tacę na inwestycje w naszej parafii. Złożono łącznie: 4276,04 zł, 100 $ i 2 E.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w piątek– uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski (z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).