Ogłoszenia duszpasterskie – 10.01.2021

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

Chrzest św. jest przejściem z ciemności grzechu do jasności życia w Bogu. Sam Chrystus przychodzi do nas, aby objawić moc swojego Ojca. Chrzci nas Duchem Świętym i mocą. Przychodzi dobrze czyniąc i uzdrawiając wszystkich, którzy są pod władzą diabła. Przyjmijmy sercem tę prawdę, że przez łaskę chrztu świętego i my jesteśmy umiłowanymi dziećmi Boga.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Krystynie Faron, Marzenie Glista, Krystynie Rychtarczyk, Joannie Kobylarczyk, Józefowi Stachoń.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

Przypominam, że w zakrystii można się zapisać na modlitewne czuwanie różańcowe. Nasza parafia będzie czuwała na modlitwie od godz. 12:00 – 20 stycznia do godziny 12:00 – 21 stycznia.

Zmarła nasza parafianka ś.p. Helena Szewczyk zd. Kopeć, polećmy ją miłosiernemu Bogu w naszej modlitwie.