Ogłoszenia duszpasterskie – 13.12.2020

Autor: , kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie

Trzecia niedziela adwentu

Człowiekowi współczesnemu brakuje radości. Szuka jej w bogactwie, w rozrywce, w używaniu życia, ale to co znajduje, okazuje się tylko pozorną radością. Prawdziwą radość może dać bowiem tylko Bóg.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny można jeszcze odebrać po Mszach św. w (zakrystii) salce katechetycznej. Świeca Caritas na wigilijny stół jest dostępna na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Zapraszam na roraty w poniedziałek i piątek o godz. 7:00, w pozostałe dni wieczorem o godz. 17:00. Pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. W tym czasie jest również okazja do spowiedzi.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Halinie Dziedzic, Beacie Watychowicz, Danucie Rychtarczyk, Zofii Rychtarczyk, Marii Zarębczan.

Opiece Matki Bożej i świętych patronów polecamy solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

W TYM TYGODNIU:
* w poniedziałek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.