Ogłoszenia duszpasterskie – 15.11.2020

33 Niedziela Zwykła

Wszystko mamy od Boga. On ubogacił nas swymi darami, swą łaską, miłością i młosierdziem. Pamiętajmy o tym, że poprzez swe życie, wiarę i dobrą wolę mamy pomnażać dobra otrzymane od Niego.

Wszystkie tzw. wypominki jednorazowe w naszej parafii zostały już odczytane, ale do końca listopada będą one czytane po raz drugi. Przypominam, że pół godziny przed wieczorną Mszą św. jest adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu zakończona wypominkami za zmarłych, dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II.

Dziękując rodzinom za dbałość o porządek w naszym kościele i złożone ofiary, dalej troskę o czystość świątyni i terenu wokół niej, powierzamy w sobotę od godz. 9:00: Stanisławie Głodasik, Katarzynie Pytlik, Albertowi Warmuz, Józefowi Stefaniak, Barbarze Warmuz.
Dziękuję również za wpłaty w ubiegłym tygodniu w kopertach i na tacę na inwestycje w naszej parafii. Złożono łącznie: 2379 zł.

* we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
* w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
* w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
* w sobotę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
* w niedzielę – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można wesprzeć finansowo ofiarą do puszki chore dziecko – Mateusza Głownię z Raby Wyżnej.